לחץ על הקטגוריה ע"מ לראות את האפשרויות:
א א א

מאפייני טקסט

שינוי ניגודיות

שינוי צבעים

חיווי פוקוס

כפתורי עצירה

כללי

גלול לעוד אפשרויות

אמנים מועמדים

האמנים הבאים לא נכנסו לפסטיבל השנה, אבל מגיע להם את הכבוד!

רוק & אינדי

דן בילו

Fixed Stars

Sun Tailor

EREZ

סטוץ stoots

עידן אלימלך

Autoscopy

PARVE

אלטין מיקרופון

עומר שניידר בנד

Nadav Dagon

Random Dogs

MARBL

תעני אסתר

אקו וטיטו

מאלוקס

אונוגנה

פורסט

חן לוי

לבד בעדר

ENEST

דנה ברלב טריו

PEACEMAKER

Relix

Square To Check

נועה בנתור

Maytal Michaeli - I am Project

פוטוטקסיס

סיון לוי

Buckets N Joints

DORIN YANNI & THE BAND

BEMET

Jozzef

lubazuk

SHARON MENI

Tetish

פול טראנק

Knaan Shabtay

eighteenelks

Bill & Murray

The Paz Band

Maya Johanna

Savannah and the Stringz

ענבר קופרק והפרימיינדס

בטא זינק

שפי אורן בך

GITLA

סמיילי םסיז

Joe Taylor

JOOVE

palasland

עמרי נובל והאצילים

רות נודלמן

בסאם בירומי

Geshem

דוד בינרט והפצע

Tamar&Netanel

בוטן מתוק בקרקס

Smoggelrs

דור המבול

Methods

אלקטריק דזרט

Oceanic

תומר מוסקוב

GARDEN CITY MOVEMENT

Folly Tree

יאיר זיו

Red Meadow

The Daniel Green Show

להקת יוסי סאסי

JSTA

Document

Tania V

UNSIGNED

האחיות ג'משיד

JADESYSTEM

Selfish Shepherd

HeadOn

דני דורצ'ין - One Man Band

עוזי רמירז והלהקה

Choke

YUAR

מלינקה

פנחס ובניו

Drop D

מייקל קוברין

Costume

The Blues Rebels

Shlomi Syboni

Ella Ronen

יואב ארבל

NaMa

Knees Please

F E W

Z Quest

Niv Ast

Matt - A

Sivan Talmor

Shtar

הפעמונים

חן יאני

להקת אטלנטיקה

ג'יין דו

Jeronimo

MAGEN

Inbetween

Water Knives

רבע לאפריקה - Quarter to africa

Badook

SANDR (Shelly and Rotem)

Blue Lining

מיור

Automatic Toys

אסף איילון

Meat Eating Orchids

YADO

anna RF

אביגדור גביש-הרכב מקורי

יונתן בשן

סאביר

תמיר גרינברג

Bell Always

BILLY AND THE FIRM

Electric Blue

ענת אסתר חיטמן

Onoma

Wild East

איתמר חלוץ

Canine

Twin Tree Grove

ארמון

Earth Walk

קרוקודיל פופולאר

ISADORA- איזדורה

יותם מהלר

KADAWA/קאדאווה

מיכל רוזן | Michelle Rosen

EDER

Guy Elyahu and the EasterPeople

60 ריבוא

YamaDeca

הילי

OPIA

Beats and Pieces

Petrichor

Gobbolino

אן סולטנה

Minus One Orchestra

ג'אלי אנסמבל

I was a bastard

מיכל גבע

Ori Ronen

נטע וינר

עמית בויום

לא

R U OK

תמרה ליבר

מאיה ברגר

FOUR

The Shakes

לילי פיי

Zangi

BENDER

דניאל כרמלי

היללה

The Hazelnuts (האחיות לוז)

The Lizard Slippers

simple light

הרלינג

Ronan steinbaum and the band

מיכאל גריילסאמר

נונפרופיט בנד

The Goldman Brothers

פלורה

בלקוני אנד ביונד

Jupiter Underground

Pushkin music band

תיבת נועם

פיק רייט

FEHER

אבבה

שחר גוטמן

המידל ביסט

Hagar Levy

הדס לחר

Spaceship Underground

ניסים עורקבי

אוונגרד

דניאלה תורג'מן

Screens 4 Eyes

הזאבות

Dirty Fly

ציפור כחולה

MAOR NAWI

The Meatballs

CloudAct

סנדהאוס

SHEER

איימי מקנייט

Keren Brenner

Ouzo Bazooka

Dor Bar- Natan

ילדי השדה

SAZ

שרית ברקן

Bones Garage

R E V O

נועם וזאנה

לילי פרנקו

The Orions

Itay Mazilo

Solar Wind

REDLINES

הילה רוח

Mad & Lost

CherIe And Renno

Lion's den

שרי אלפי

PHASE 1

trust a lady

מיכל שבבו

Neolia

מרגנית שעיה

THE CORRIDORS הקורידורס

MAGI

Morning Bound

Modern Phase

נויה עדר

ColonY

תמרה

Jenny Elisabeth and The Gunned Down Horses

ROY MATZ

אן אליזבת

Mistypes

הוויה

Katrin Lasko

מיקה הרי

Dana Elle

שירה ז' כרמל והבראסרי

מיכל לוטן ואיציק פצצתי

Jason Wise

Yemaya

טייצ'מניה

The Rumor

ההיביג'יביז

Rodanz

גל קליין

ג'אז & מוזיקת עולם

פלייגראונד

"הפליינג אורקסטרה" (The Flying Orchestra)

SHEFITA

LAST OF SONGS

דנה ברלב טריו

Colorful Blue

ג'יפסושיגן

אריאל נחום ופולה אקספרס

SQUARE TO CHECK

עומר שניידר בנד

שושה ובראנדג'ה

נויה

מאיה בלזיצמן & מתן אפרת

כתם פז - רגאיי יהודי מקורי

עופר רונן PorMedio

אורות

אנסמבל חלוואת

לימור עובד

Ancient Groove

אליהו והלווים

חמישיית מתן קליין

טריו אגא-באבות

חמישיית ארנן רז

יגל יעקב

Savannah and the Stringz

Inbar Koprak & The free minds

ליאור אלמליח

אנסמבל "לבוא"

Liraz

Buttering Trio

מורן כהן טלמור & רמי יוסיפוב

שלישיית אייל לובט

פארן

קורין אלאל - קהלת

חמישיית חגי רחביה

קובי הגואל וקו התפר

Two Strong Men

ליאורה יצחק

תמי בן הדר

THE GIDI DERZY GROUP

דורבר

Drum The World KAFRi

ASAF 3.0

אנסבמל תזטה

להקת יוסי סאסי

אנסמבל ירדן כץ

שישיית חגיגה

טניה וינוקור

די גאסן טריו

פנחס ובניו

Siss RadiCalz

NaMa

גוּלַסָא

קוואלי פלמנקו

La GITANa PROJECT

סימולקרה

יגל הרוש ואנסמבל שיר ידידות

Liron Meyuhas - La Gitana

Ground Heights

אנטרה

תומר ישעיהו

עידו סגל טריו

LOST HIGHWAYS

" THE ABSHALOM BEN SHLOMO ETHNIC EXPERIENCE PROJECT "

אקוט

בה פריירי ולהקה

רבע לאפריקה - Quarter to africa

Perfusion - Worldwide Music & Dance

ילון לוי

טריו מלאייקה

מייקל קוברין

חמישיית פרננדו קנוף

רביעיית איתמר בורוכוב

מוזאיקו

מארק אליהו

אנסמבל חביבתי

תמיר גרינברג

גנאווה דה חביב

ניר מוצירי

DIWAN SAZ

ניצן בר

שלישיית אהוד אטון

Carmelly - Haruvi

KADAWA/קאדאווה

"שאיפות-ונשיפות" פרוייקט הסולו של אמיר גבירצמן

רביעיית אורי גורביץ׳

Blind Orchestra

גוטה גוטה

כח ראסטה

שלישיית טל גמליאלי

Beats and Pieces

יואל בן-שמחון ופרוייקט סולטנה

עלמ'ס Women Salsa Band

אלון וז'וקה

ג'אלי אנסמבל

איקמני

RodovichGuy & The RastaFarai

חמישיית נדב רמז

אבבה

The Hazelnuts (האחיות לוז)

יוגב שטרית טריו

אוזי זולטק והלהקה

ערן זמיר - Solo

בן עזר טריו

דיוואן אל בנאת

Katamon Cherry

מיכאל גריילסאמר

Pushkin music band

אסי רוז אקספרימנט

Miriam and Y

הפרויקט של תומר בר

דניאלה תורג'מן

נולד ערום

Medjool

דניאל שריד טריו

גוסטו

מלקוש Malkosh

Freedom

שאול בסר

SHEER

בום פם

עופר כלף

רביעיית ארי ערב - Flow

ג'ואיש מאנקיז

BANJA

אורי שפי ואנסמבל מסיק

Shauli Einav | Beam Me Up

Alex Bershadsky & Rostik Lerman Project

ז'וקה פרפיניאן גרופ

נאני

רביעיית נועם וזאנה

for you alone- ירון פאר

רביעיית דניאל מירון

יוסיסווינג והמינימיז

אפי דויאב וג'רבה גרוב

Billie's Project

Uri Sharlin and the DogCat Ensemble

איתי והצעצועים

שגיא קאופמן טריו

Solar Wind

פרויקט גאולה

Nitzan Trio

רביעיית ישי אפטרמן

צ׳ילי ג׳אם

Eli And The Chocolate Factory

AYa Group

Yuval Lev Ari Trio

רותם סיון טריו

Dana Elle

Alfie's

רועי מור

מיכל חוטר

אנסמבל איתי ארמון

שרי אלפי

אנסמבל עלמיא

הוג'יני

אילנה אליה

דורון רפאלי - בית אבא

שירה ז' כרמל והבראסרי

מיקה הרי

Yemaya

BARABAK

טייצ'מניה

ההיביג'יביז

Rodanz

״מיקוץ״ - דניאל זמיר וניצן בר דואו

ניר קורן

הבורוכובים

חמישיית יהונתן כהן